Partners

Utorok 24. 4. 2018

Pre študentov

Naša škola ponúka študijné a učebné odbory so zameraním na stavebníctvo a polygrafiu. Informácie o študijných a učebných odboroch nájdete v menu hore.

Škola sa aktívne zapája do rôznych projektov. Momentálne realizujeme projekty Kvalitná odborná príprava - isté zamestnanie (ESF projekt spolufinancovaný EÚ) a Experimentálne overovanie študijného odboru technik energetických zariadení budov.

Centrum odborného vzdelávania

Škola je centrom odborného vzdelávania a prípravy v stavebníctve pre Banskobystrický samosprávny kraj. Momentálne realizujeme vrámci COV externé štúdium v učebnom odbore kachliar.

• Kremnička : Murgaška

Gratulujeme a veríme, že o rok sa opäť stretneme!

• Gratulujeme nášmu študentovi Tomášovi Zelenému k účasti v juniorskej extralige pre sezónu 2018/2019 vo florbale. Tomáš ako kapitán družstva doviedol svoj tím Meteníci Likavka k 1. miestu v juniorskej lige stredného Slovenska. Tomáš študuje v odbore Technik energetických zariadení budov v 2. ročníku.

Ešte raz blahoželáme!!!

• Na základe dlhodobej spolupráce s Národnou transfúznou službou SR v Banskej Bystrici sa dňa 16. 4. 2018 v SŠ Kremnička 10, Banská Bystrica uskutočnila akcia zameraná na dobrovoľné darcovstvo krvi „ Študentská kvapka krvi“. Darcovstva sa zúčastnilo 32 žiakov, z toho bolo 7 vyradených pre zdravotné problémy. Svoju vzácnu tekutinu darovalo 25 osôb. Tento rok z nich bolo 11 prvodarcov a jedna dlhodobá darkyňa z radov pedagogických zamestnancov - Mgr. Božena Jakubovie. Naši darcovia krvi: Ľubomír Detko, Juraj Kupčo, Tomáš Pastier, Lukáš Mráz, Martin Poliak, Dominik Adamec, Adam Očovský, Dávid Haško, , Matej Turčan, Kristián Rázga, Roman Stieranka, Jaroslav Zajac, Patrik Kmeť, Adam Pálka, Jozef Vingárik, Mária Michalíková, Ľubica Arendáriková, Ľuboš Katreník, Patrik Pehen, Kristián Alexander Furák, Adam Laurov, Kristián Urok, Ján Slúka, Marek Giertl.

• Blahoželáme Igorovi Švantnerovi, žiakovi 2. B triedy, študijný odbor Technik energetických zariadení budov, ktorý v dňoch 9. - 10. 4. 2018 na celoštátnom kole 48. ročníka Olympiády v ruskom jazyku v Košiciach, v kategórii B3 úspešne reprezentoval našu školu a získal diplom úspešného riešiteľa.

• Po roku opäť v našom školskom internáte sme sa tešili z pekných a zaujímavých prác našich študentov v súťaži „ Jarná výzdoba“. Najúspešnejšia v tvorbe bola VS“ D“ v zložení Kristínka Frajová a Erik Imrich. Na druhom mieste skončili dievčatá z VS „F“ a na treťom dievčatá z VS „ D“. Spoločné štvrté miesto obsadili VS „ G“ a VS „ C“. Krásne výtvory pre potešenie očí nájdete v našej galérii.

Meno školy: Spojená škola, Kremnička 10, Banská Bystrica
Email školy: sekretariat@stavebnabb.eu
Email na správcu obsahu: webmaster@stavebnabb.eu
Telefón: +421 48 410 22 75