• Enviroaktivita – Deň Zeme (22.apríl 2016)

• Tento významný environmentálny deň sme si pripomenuli brigádou 21. apríla 2016. Pod vedením pána Kozárika zo Správy povodia horného Hrona sme čistili brehy rieky Hron na úseku Iliáš – Radvaň.

Pomohli sme brehom rieky Hron zbaviť sa odpadkov.

Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným:

I.C: Ján Bobák, Erik Imrich, Tomáš Meško, Zdenko Sedlák, Peter Hudec

I.G: Kristína Biela, Kristína Frajová, Petra Kamiačová, Denis Kekelák, Marco Kuzmický, Lujza Pilníková, Adriana Šmigovská, Richard Šurin, Simona Žilková.

• Celoštátne kolo Stredoškolskej odbornej činnosti

• Dňa 28.4.2016 sa v priestoroch SPŠ elektrotechnickej,  K. Adlera 5, Bratislava, pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu uskutočnilo celoštátne kolo 38. ročníka tejto súťaže.
              Študenti stavebnej priemyslovky sa v odbore Stavebníctvo, geodézia a kartografia v konkurencií 16 súťažných prác umiestnili na popredných miestach:
              2. miesto: KARANTÉNNA STANICA: DRUHÁ ŠANCA;
                                        autori: Guzma, Villár - IV.G
              6. miesto: KOMPLEX OLYMP;
                                       autori: Fajčíková, Krajčí, Vjatráková - IV.G

Úspešným študentom a ich konzultantom gratulujeme a
              ďakujeme za reprezentáciu školy a BBSK.