• Naši v ENERSOLE SK na Slovensku najlepší!

• ENERSOL SK je súťaž zameraná na problematiku využívania alternatívnych zdrojov energie, na oblasť úspor energie, znižovanie emisií v doprave, vytvára vzťah žiakov k ochrane životného prostredia. Rozvíja tvorivé kompetencie žiakov, odborno-teoretické a odborno-praktické schopnosti a zručnosti. Tento súťažný ročník sa vzhľadom na mimoriadnu situáciu konal dištančnou formou.

Víťazom jubilejného desiateho ročníka celoslovenskej súťaže ENERSOL SK, ktorý každoročne vyhlasuje Ministerstvo školstva, vedy výskumu a športu SR v hlavnej kategórií sa stali žiaci III.G triedy študijného odboru staviteľstvo našej školy Bruno Hrablay a Linda Kyseľová s prácou Recyklácia a upcyklácia v konkurencií 14 prác z celého Slovenska. Vedúcou práce bola p. Ing. Katarína Puskailerová.

Úspešným žiakom k tomuto výraznému úspechu blahoželáme a ďakujeme za vynikajúcu reprezentáciu školy!!!