• Preukaz ISIC/EURO<26

• VYBAVENIE NOVEJ ISIC karty

Uhradiť poplatok za kartu plus členské na účet školy. Následne po úhrade objednávame ISIC kartu pre žiaka. Karta je doručená na adresu školy (cca 7 pracovných dní) a treba si ju vyzdvihnúť priamo v škole.

Bankové údaje školy:

SK40 8180 0000 0070 0043 1646 - účet školy
            Variabilný symbol: 99
            Správa pre prijímateľa: ISIC - (priezvisko žiaka/žiačky)
            Suma: 22 EUR – nový preukaz

Viac informácií si môžete prečítať na https://isic.sk/

Dodacia lehota sa môže líšiť (objednávame hromadne, dovolenky, sviatky, atd.)

Je potrebné pripraviť si jednu fotografiu žiaka/žiačky, rozmer: 26×32 mm, ktorá bude umiestnená na preukaz pri jeho prevzatí.

Ďalej je potrebné vyplniť Prihlášku za člena - evidenčný list (je potrebné podpísať obe strany) a odovzdať ich na škole.

Prihláška na stiahnutie

V prípade doplňujúcich informácií nás kontaktujte na kelemen@stavebnabb.eu (+421 915 203 111)

Ako si aktivovať Preukaz ISIC/EURO<26

1. Na preukaz je ako prvé potrebné nalepiť fotografiu s použitím priloženej fólie. Bez fotografie je preukaz neplatný.

2. Pre využívanie zliav ISIC a EURO<26 v obchodoch, kinách, Orange, kúpaliskách, e-shopoch, na cestovanie, poistenie, na zľavy ISIC a EURO<26 v zahraničí  je preukaz platný hneď od obdržania, až do doby vyznačenej na preukaze, napr. 09/2023. V ďalšom roku už od júna sa platnosť preukazu predlžuje kúpou a nalepením známky na ďalší školský rok. Viac na: www.isic.sk

3. V SAD sa karta aktivuje prvým nabitím kreditu, ktoré je potrebné urobiť na predajnom mieste dopravcu. Následne si kartu môžete dobíjať priamo u šoféra.

4. V MHD (na predajnom mieste alebo cez internet) si žiak môže na preukaz kúpiť mesačník, alebo nahrať kredit. Prvé nabitie odporúčame urobiť na predajnom mieste dopravcu.

5. Pre použitie na bezplatnú vlakovú dopravu je potrebné, aby žiak s preukazom ISIC/EURO26 išiel po 1.9.2023 na železničnú stanicu a preukaz si zaregistroval. Pre registráciu je potrebný preukaz totožnosti, registrácia je zdarma. Registráciou žiak získa  papierový preukaz zákazníka. Pri cestovaní používa už iba svoj preukaz ISIC/EURO<26 – najprv si kúpi cestovný lístok na bezplatnú dopravu za 0 € a vo vlaku ukáže revízorovi lístok a svoj preukaz ISIC/EURO<26. (papierový preukaz od železníc už nemusí nosiť).

Viac na:  www.transcard.sk

Preukaz je pre elektronické použitie v doprave platný od 1.9.2023 do 30.6.2024.