Dňa 22.3.2016 sa na našej škole organizovalo „krajské kolo súťaže ENERSOL“. Táto súťaž je zameraná najmä na využívanie obnoviteľných zdrojov energie v praxi. V „Hlavnej kategórii" sa na 1. a 2. mieste umiestnili žiaci 3. ročníka študijného odboru TEZB.1. miesto Martin Balún s prácou „ BIOMASA V PRAXI“ 2. miesto Matúš Dobrík s prácou „ Zelená škola“
Aj tretie miesto v tejto kategórií obsadili žiaci našej školy a to Michal Kuboško (2.ročník TEZB) a Lukáš Piecka (2. ročník TEZB) s prácou „Solárne kolektory“.
V tvorivej kategórií 1. miesto obsadili žiaci 2. ročníka študijného odboru staviteľstvo a to Lukáš Murín, Erik Odler a Dávid Kráľovič s názvom práce „Solárna záhrada“.
V „Propagačnej kategórií“ sa na 1. mieste umiestnil žiak Erik Odler (2.roč. staviteľstvo) s návrhom plagátu k „Solárnej záhrade“ a na 2. mieste žiačka Vanessa Vránska (1.roč.GTM) s vlastnou kresbou „Chráňme si životné prostredie“.
Víťazom srdečne blahoželáme a želáme veľa šťastia na celoslovenskom kole v Senici dňa 12. a 13.4.2016.
.jpg)

.jpg)