Milí žiaci, rodičia, zamestnanci a priatelia školy. Zapojte sa svojou aktivitou do ochrany našej prírody a čistoty ovzdušia, do úpravy svojho okolia. Odložte svoju pohodlnosť a ukážte, že vám nie je ľahostajné, v akom prostredí budete žiť.
Nielen počas Európskeho týždňa mobility od 16.9. do 22.9.2020 využívajte viac dopravu vlakom, autobusom, MHD alebo bicyklom, čím prispejete k čistote nášho ovzdušia.
Upracme si svoje Slovensko je výzva na 19.9.2020, ale môžete ju uplatňovať stále. Naša škola sa konkrétne do tejto výzvy zapojí 30.9.2020 pri čistení okolia školy. Všetci žiaci pod vedením triednych učiteľov alebo vyučujúcich môžu priložiť ruku k dielu. Ste vítaní.