• Preukaz ISIC/EURO<26

• PredÍž si platnost' zl'avy na dopravu na Preukaze žiaka na rok 2023/2024. Ak pokračuješ v štúdiu a chceš naďalej využívat' svoj preukaz ako dopravnú kartu, zl'avu využívanú v doprave prostredníctvom čipu si predÍžiš cez aplikáciu Ubian alebo zaslaním SMS.

Prolongácia cez aplikáciu UBIAN:

1. Prihlás sa do aplikácie Ubian, ak ešte nemáš registrovaný svoj preukaz, pridaj si ho cez Preukaz študenta v Mój Ubian. Na webe Ubian si pridáš Preukaz žiaka cez Nová karta.

2. Nárok na zl'avu v doprave na ďalší školský rok si predÍžiš zaplatením prolongačného poplatku vo výške 3,60 € jednoducho platobnou kartou.

3. Po úspešnej platbe prilož kartu k terminálu na svojej škole alebo k verejnému terminálu (zoznam verejných terminálov nájdeš na stránke www.preukazstudenta.sk). Terminál ti predÍži platnost' zťavy na dopravu na čipe preukazu.

Prolongácia cez SMS:

1. Na číslo 8844 pošli SMS v tvare: TC medzera priezvisko medzera číslo čipu (meno uvádzaj ako na preukaze a bez diakritiky, príklad SMS: TC Mrkvicka 1042019005).

2. Príde ti potvrdzujúca SMS, ktorá je spoplatnená sumou 3,60 €. Ostatné SMS sú bezplatné.

3. Po prijatí potvrdzujúcej SMS prilož kartu k terminálu na svojej škole alebo k vere1nemu terminálu (zoznam verejných terminálov nájdeš na stránke www.preukazstudenta.sk). Terminál ti predÍži platnost' zl'avy na dopravu na čipe preukazu.

Viac info na www.preukazstudenta.sk alebo kontaktuj TransData, email: preukazstudenta@transdata.sk