• Blog

• ŠI súťaž o najkrajšiu jesennú výzdobu

• 09.11.2021 07:48
        • V termíne 19. - 20. 10. 2021 sme zorganizovali v ŠI súťaž o najkrajšiu jesennú výzdobu, ktorú sme pripravili pre žiakov v spolupráci s OZ KALOKAGATIA . Žiaci vyrábali dekorácie zo zakúpených materiálov, prípadne prírodných, ktoré si priniesli z domu, alebo nazbierali v blízkom okolí. Ďalej sa venovali vyrezávaniu tekvíc a aranžovaniu. Do tvorivých dielní sa zapojili trojčlenné družstvá z každej výchovnej skupiny.

Podujatie bolo zamerané na rozvoj zručností, kreativity a estetického cítenia ubytovaných žiakov. Najkrajšie výtvory žiakov skrášľovali nielen priestory školského internátu, ale aj kanceláriu riaditeľa školy, sekretariát a kancelárie zástupcov školy.

Obrázok 1:  Na prvom mieste spolu s VS "D" sa umiestnila aj VS" E"

Obrázok 4: VS "A". Dievčatá vyrobili veľa rôznych variácii košíkov a  vencov . Získali tak 2.miesto