• Modernizácia vzdelávania a prevádzky školy

• Zariadenie odbornej učebne a dielne pre študijný odbor technik energetických zariadení budov, ktoré sme získali z EkoFondu, n.f. pri SPP v rokoch 2011-2012 sme v mesiacoch september - december 2019 doplnili o funkčný model energetického dispečingu, ktorý je efektívnou učebnou pomôckou pre výučbu odborných predmetov najmä v študijnom odbore technik energetických zariadení budov a zároveň slúži na snímanie spotreby vody, plynu, elektriny, činnosti plynového tepelného čerpadla a kogeneračnej jednotky za účelom racionalizácie výdavkov na zabezpečenie prevádzky školy.

Vybudovanie systému rozhodujúcou mierou (sumou 12 020€) podporil EkoFond – neziskový fond. Úprimné poďakovanie za túto finančnú podporu patrí Správnej rade EkoFondu a najmä jeho správkyni p. Ing. Gulikovej. Tiež ďakujeme za technické riešenie a organizáciu prác za SŠ p. Ing. Samuelovi Čičmancovi a všetkým zamestnancom školy, ktorí sa na riešení úlohy vyplývajúcich z projektu podieľali. Monitorovací systém je funkčný a pripravený pre účelné využívanie žiakmi, pedagogickými zamestnancami a zamestnancami školy zabezpečujúcimi prevádzku školy.

• Turnaj žiakov základných škôl

• Dňa 28. 1. 2020 sa v telocvnični Spojenej školy v Kremničke uskutočnil XI. ročník Turnaja žiakov základných škôl o pohár riaditeľa Spojenej školy. Zúčastnili sa ho 4 družstvá: ZŠ Selce, ZŠ Radvaň, ZŠ Brusno a družstvo z Badína. Výsledky turnaja sú nasledovné:

1.miesto - Brusno

2.miesto - Badín

3.miesto - Selce

4.miesto - Radvaň

Víťazom gratulujeme a všetkým zúčastneným prajeme veľa úspechov do ďalších, nielen športových, aktivít.